TURN 360
V roce 2002 se společnost JU-TURN Marketing & Production, stala oficiálním marketingovým partnerem Royal Golf Clubu Mariánské Lázně (RGCML).

Jméno golfového klubu v Mariánských Lázních se stalo pojmem nejen v evropském, ale i světovém měřítku . Je to výsledek trpělivé práce, udržování tradic a důsledné péče o golfovou etiku a styl. Založení hřiště v roce 1905 anglickým a skotským králem Edwardem VII. jako by symbolicky předznamenalo jeho vývoj. Jen silný klub mohl přečkat 40 let komunismu, pořádat MS Juniorů v roce 1978 a dokonce vychovávat hráče jako je Alex Čejka, kteří jsou dnes ozdobou světových profesionálních turnajů.Skutečné pocty se ovšem hřiště dočkalo těsně před začátkem sezóny 2003. Dopis Jejího Veličenstva, britské královny Alžběty a udělení titulu Royal Golf Club zařadil klub do společnosti několika vybraných klubů na světě. Je to obrovská pocta všem, kteří se na budování jména a historie klubu podíleli a velký závazek pro všechny současné i budoucí členy a partnery klubu.

Popis hřiště: mistrovské hřiště s minimálním převýšením, fairwaye odděleny vzrostlými stromy, průměrný rozměr greenu cca 24 x 17 m, zavlažované fairwaye mají vesměs zvlněný povrch, před všemi jamkami zasahuje forgreen do fairwayí. Odpaliště č.1 a green č.18 jsou v bezprostřední blízkosti recepce a klubovny, která je umístěna do centra golfového hřiště. Dvě half-way občerstvení: společné pro jamky 2 a 13 a na jamce 5 (společné pro veřejné hřiště Chip & Putt).

Devítijamkové veřejné tréninkové hřiště, par 27
Driving Range se 36 odpališti, částečně zastřešený
2 putting a chiping greeny
Indoor center s 6 odpališti, full-swing simulátorem a putting greenemJU-TURN Marketing & Production zprostředkovává dlouhodobé partnerství s Golf Clubem Mariánské Lázně, ale zároveň představuje komplexní soubor aktivit golfových i společenských, které nejstarší české golfové hřiště v Mariánských Lázních a Golf Club nabízejí.